načítavam dáta, prosím čakajte
Vážení spoluobčania, priatelia, rodáci,

ďakujeme
stiahnuť fotky
pokračovať
Liptovský Peter Liptovský
Peter
Meniny oslavuje Eleonóra
Telefón +421 44 5222484

Vážení spoluobčania!

 Opäť sú tu vianočné sviatky – čas radosti, zázrakov a prianí.  Môžeme sa na chvíľu pristaviť, zabudnúť na každodenné povinnosti  a zaspomínať si. V tomto čase sa spoločne stretávame príbuzní, priatelia, rodiny. Chceme aby tieto chvíle trvali čo najdlhšie. Vychutnajme si ich teda so všetkým, čo k nim patrí. 

Verím, že sa všetci poschádzate, a že spolu zasadnete za prestretý štedrý stôl naplnený tradičnými vianočnými dobrotami a pri rozsvietenom stromčeku prežijete ničím nerušené pokojné a radostné chvíle.

            Chcela by som sa Vám - obyvateľom našej obce Liptovského Petra poďakovať za vykonanú prácu v tomto roku a za podporu, ktorú ste mne a zvoleným poslancom obecného zastupiteľstva prejavili v nedávnych voľbách. Verím, že Vaše očakávania naplníme a nesklameme Vás. 

Želám Vám všetkým do nastávajúcich krásnych Vianočných dní, nech sú naplnené spolupatričnosťou človeka k človeku. Prajem Vám vnútornú silu a stály zmysel pre radosť z malých i veľkých vecí života. Veľa zdravia, životnej iskry, lásky a potešenia z najbližších a ľudí blízkych Vášmu srdcu.

                                                                   Papajová Anna, starostka obce